Neohodnoceno

Květináč PALAU

Zahradní květináč s keramickým obkladem v designu pálených cihel o rozměrech 120x50x50cm

Skladem (1 ks)
Kód: 109
11 900 Kč –30 % 8 312 Kč
Kategorie: Zahrada
Květináč PALAU
11 900 Kč –30 %

Zahradní květináč o rozměrech 100x50x50cm v designu pálených cihel. Série Brick America je inspirována nadčasovým stylem vintage a klasickou architekturou starých budov v centru Chicaga. Design pálených cihel jde dle posledních trendů velmi žádaný. Díky technologii digitálního tisku nabízí vysokou variabilitu odstínového kolísání, struktury povrchu a kresby a dělá prakticky z každého kusu originál. Brick America je glazovaná, mrazuvzdorná s vysokým stupněm otěru a má tak oproti klasickým páleným cihlám mnoho výhod.

Díky své robustnosti je použitelný pro rostliny i větší velikosti. Ideální pro terasy, předzahrádky, ke vchodům i jako doplněk zahradní architektury. Výhodou je životnost, stálost použitelného materiálu a odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám. Ve spodní části čtyři otvory pro odtok přebytečné vody. Možno použít i jako nádrž na vodu (bez otvorů). Součástí jsou čtyři gumové nožky, které lze snadno vyměnit za pojezdová kolečka (možno doobjednat na e-shopu), čímž se stane květináč mobilním a podle potřeby ho lze libovolně snadno přesouvat.

Složení: komposit,skleněná vlákna,lepidlo,voděodolný nátěr,obklad (celkem použito 10 různých materiálů)                                                                                            Váha: přibližně 100 kg (v závislosti na použitém obkladu)                                                                                                                                                              100% 100% ruční výroba, každý výrobek je originál 

Zpět do obchodu